FOX DN

Przyjazny dla pieniędzy

Wyprzedaż z okazji Dnia Prezydenta Best Buy zapewnia zniżki na telewizory, słuchawki, sprzęt AGD i nie tylko

/
/
/
44 Views

Jeśli odkładałeś aktualizację do najnowszych urządzeń, zakup nowych technologii do swojego domu lub zaopatrzenie się w akcesoria technologiczne, teraz masz szansę zdobyć wszystko, co znajduje się na Twojej liście życzeń. z dużym rabatem. Best Buy uruchomił coroczną wyprzedaż z okazji Dnia Prezydenta, wypełnioną ofertami na telewizory, laptopy, tablety, słuchawki, artykuły kuchenne i nie tylko.

Aby zaoszczędzić Twój czas, uruchomiliśmy wyprzedaż i wyróżniliśmy niektóre z najlepszych ofert na popularne produkty, takie jak telewizory, laptopy, tablety, sprzęt AGD, słuchawki, odkurzacze i inne świetne oferty. Wyprzedaż z okazji Dnia Prezydenta kończy się w poniedziałek, 19 lutego o godzinie 21:59 czasu PT, więc nie czekaj zbyt długo z dokonaniem zakupu, jeśli nie chcesz przegapić tych ofert.

Best Buy oferuje najnowszego iPada Air za rekordowo niską cenę zaledwie 450 dolarów. To 150 dolarów zniżki na model Wi-Fi piątej generacji z 64 GB pamięci wewnętrznej i chipem M1.

Detale

Ten laptop Dell Inspiron 2 w 1 jest wyposażony w duży 16-calowy ekran dotykowy Full HD i procesor Intel Evo i7 13. generacji. Do tego dochodzi 16 GB pamięci RAM i dysk SSD o pojemności 1 TB.

Detale

Te sportowe słuchawki z otwartym uchem na przewodnictwo kostne to jedne z najlepszych słuchawek do biegania, jakie możesz kupić, zwłaszcza w tej ofercie.

Detale

Jeszcze więcej ofert z okazji Dnia Prezydenta w Best Buy:

Niektóre produkty mogą mieć dodatkowe zniżki dla członków My Best Buy Plus lub Total, dlatego warto rozważyć zarejestrowanie się, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Są to konta płatne, ale możesz zarobić zwrot gotówki w postaci ekskluzywnych oszczędności podczas tego wydarzenia lub przez cały rok, jeśli regularnie robisz zakupy w Best Buy. Istnieją również inne korzyści, takie jak bezpłatna dwudniowa wysyłka bez minimalnych wydatków i wydłużony czas zwrotów.

A jeśli chcesz jeszcze więcej ofert z okazji Dnia Prezydenta, sprawdź nasze posty na temat materacy, urządzeń zabezpieczających w domu, urządzeń Amazon, artykułów gospodarstwa domowego i innych świetnych produktów.

Więcej ofert handlowych od CNET

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :