FOX DN

Przyjazny dla pieniędzy

Telewizory Samsung dostają własny kontroler gier

/
/
/
69 Views

Centrum gier SamsungaInterfejs gier w chmurze wbudowany w telewizory koreańskiej firmy otrzyma własny oficjalny kontroler gier wideo od producenta akcesoriów PDP, poinformował Samsung w komunikacie prasowym przed targami CES 2024 w piątek.

Kontroler, który najbardziej przypomina kontroler Xbox, będzie dostępny jeszcze w tym roku i będzie kosztować 50 dolarów. Będzie miał kolor „Replay Midnight Blue” i napis „Designed for Samsung Gaming Hub” z tyłu.

Ten kontroler firmy PDP jest pierwszym w programie „Designed for Samsung Gaming Hub”, który zapewni więcej akcesoriów do telewizorów Samsung. Samsung twierdzi, że oznaczenie „Designed for Samsung Gaming Hub” gwarantuje, że produkty zostały przetestowane pod kątem jakości, kompatybilności i bezpieczeństwa, a także „zapewni najlepsze możliwe wrażenia podczas strumieniowego przesyłania gier”.

Samsung Gaming Hub współpracuje także z istniejącymi kontrolerami Xbox i PS5.

Kontroler przeznaczony dla PDP zapewni 40 godzin gry na jednym ładowaniu, połączenie Bluetooth o niskim opóźnieniu o długości 30 stóp, dedykowany przycisk Samsung Gaming Hub i regulację głośności telewizora. Kontroler jest obecnie dostępny w przedsprzedaży na stronie internetowej stronie internetowej DDP I Amazonka. Lista Best Buy powinna pojawić się wkrótce.

Samsung i PDP nie odpowiedziały natychmiast na prośby o dalszy komentarz.

Kontroler koncentratora gier Samsung PDP z tyłu Kontroler koncentratora gier Samsung PDP z tyłu

SAMSUNG

W miarę jak gry stają się coraz bardziej popularne, producenci telewizorów szukają sposobów na przyciągnięcie graczy. W 2022 roku firma Samsung uruchomiła Gaming Hub, interfejs łączący się z usługami strumieniowego przesyłania gier, takimi jak Nvidia GeForce Now i Xbox Game Pass. LG pozycjonuje swoje telewizory OLED jako idealne do gier: obsługują Dolby Vision, rozdzielczość 4K, zmienne częstotliwości odświeżania do 120 Hz i niskie opóźnienia. Sony pozycjonuje także swoją linię telewizorów Bravia XR jako telewizory do gier. Biorąc pod uwagę, że gry są Przemysł wart 225 miliardów dolarówProducenci telewizorów chcą ugruntować swoją pozycję najlepszego miejsca do grania w gry.

p1005566 p1005566

Patrzeć: Czy centrum gier Samsunga może zastąpić Xbox?

Samsung Gaming Hub działa jak aplikacja Netflix na telewizorze, ale zamiast strumieniowego przesyłania filmów umożliwia strumieniowe przesyłanie gier wideo. Podobnie jak w przypadku serwisu Netflix, jakość odtwarzania zależy od połączenia internetowego, a wolniejsze strumienie powodują gorszą jakość obrazu. Chociaż w naszej recenzji Samsung Gaming Hub zauważyliśmy, że strumieniowe przesyłanie gier nie wyglądałoby tak dobrze, jak umieszczenie konsoli pod telewizorem, ogólnie było to solidne i satysfakcjonujące doświadczenie.

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :