FOX DN

Przyjazny dla pieniędzy

Te najlepsze oferty weekendowe Last Minute kończą się dzisiaj

/
/
/
37 Views

Jeśli podczas ostatniej wyprzedaży z okazji Dnia Prezydenta przegapiłeś świetne okazje, teraz jest czas na zakup pary, jeśli pragnąłeś czegoś wyjątkowego. Są zniżki na prawie wszystko, od Najlepiej kup terazniezależnie od tego, czy szukasz nowego telewizora, laptopa, inteligentnego oświetlenia, słuchawek i nie tylko. Poniżej zestawiliśmy nasze ulubione, aby pomóc Ci zawęzić listę dobrych ofert, więc koniecznie je sprawdź. Pełną ofertę sprzedaży możesz zobaczyć także klikając na link poniżej. Pamiętaj tylko, że weekendowa wyprzedaż kończy się 3 marca o 21:59 czasu PT, więc zgarnij, co chcesz wcześniej.

Ten telewizor zewnętrzny ma 55-calowy ekran, rozdzielczość 4K i jasność 500 nitów. Jest to doskonały wybór do zadaszonych tarasów, tarasów lub balkonów, gdy zaczynamy przygotowywać się na cieplejszą pogodę.

Detale

Ten laptop Dell Inspiron 2 w 1 jest wyposażony w duży 16-calowy ekran dotykowy Full HD i jest zasilany procesorem Intel Evo i7 13. generacji. Do tego dochodzi 16 GB pamięci RAM i dysk SSD o pojemności 1 TB.

Detale

Kup najnowszego 15,3-calowego MacBooka Air z procesorem M2 zapewniającym szybkie przetwarzanie za mniej niż 1000 dolarów.

Detale

To urządzenie „trzy w jednym” może oczyścić powietrze, schłodzić pomieszczenie lub ogrzać, kiedy tylko tego potrzebujesz – a wszystko to dzięki antyalergicznemu filtrowi HEPA. Monitoruje jakość powietrza i posiada inteligentne funkcje zapobiegające przegrzaniu. Teraz to tylko 200 dolarów.

Detale

Best Buy oferuje najnowszego iPada Air za rekordowo niską cenę zaledwie 450 dolarów. To 150 dolarów zniżki na model Wi-Fi piątej generacji z 64 GB pamięci wewnętrznej i chipem M1.

Detale

Jeszcze więcej świetnych ofert w Best Buy:

Warto zauważyć, że niektóre produkty mogą oferować dodatkowe zniżki dla członków My Best Buy Plus lub Total, więc jeśli nie udało Ci się zarejestrować, być może nadszedł czas, aby rozważyć subskrypcję. Są to konta płatne, ale możesz zarobić zwrot gotówki w postaci ekskluzywnych oszczędności podczas tego wydarzenia lub przez cały rok, jeśli regularnie robisz zakupy w Best Buy. Istnieją również inne korzyści, takie jak bezpłatna dwudniowa wysyłka bez minimalnych wydatków i wydłużony czas zwrotów.

Aby zaoszczędzić jeszcze więcej na urządzeniach, zebraliśmy najlepsze oferty na telefony, laptopy i telewizory, dzięki którym znajdziesz dokładnie to, czego szukasz, bez płacenia pełnej ceny.

Więcej ofert handlowych od CNET

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :