FOX DN

Przyjazny dla pieniędzy

Szydełko „Podróż po placu Afgańskim” – Kocyk z próbnikiem z przelotkami

/
/
/
71 Views

Idealny dodatek do rodzinnej kołdry, moja nowość Oczko na szydełku „Kwadrat Babci” DARMOWY wzór – jako wkład w Projekt „Travel Afghan Square” autorstwa Alexi z „Dwóch różdżek”! Po prostu przewiń w dół, aby zobaczyć pełny wzór Podróżującego kwadratu afgańskiego.

Wstęp

Hej cześć! Jeśli przybyłeś tu od Alexi Projekt „Podróżujący Afgańczycy”, witaj w moim małym zakątku Internetu, pieszczotliwie zwanym Surella, ale ludzie mówią do mnie Ashley! Trochę o mnie: uwielbiam piec z moim 4-letnim synem Parkerem (często można spotkać nas podczas robienia świątecznych ciasteczek o każdej porze roku), mam całkowitą i wieczną obsesję na punkcie Gilmore Girls i nie mam żadnej pobocznej włóczki biznesowej dla ręcznie farbowanych (patrz Tutaj!).

Bardzo się cieszę, że tu jesteś i mam nadzieję, że napijesz się kawy i dołączysz do mnie w mojej zabawnej szydełkowej podróży!

Projekt „Podróżujący Afgańczycy”

Absolutny klejnot Alexi, założyciel niesamowitej firmy projektowej Two Wands, wpadł na pomysł projektu o podróżach po Afganistanie – jak na przykład Sisterhood of the Traveling Pants – ale lepsza! W tym roku rozeszła się pocztą po całym świecie, a każdy twórca, którego odważył się spotkać, dodał do kołdry jeden kwadrat babci. Prace nad tym projektem trwają już prawie rok, a przed jego ukończeniem wciąż odwiedzają mnie wyjątkowi ludzie! Pracuję nad wersją na szydełku, ale jest taka opcja. dzianinowy koc podróżny afgański jeśli wolisz odkurzyć igły.

Aby znaleźć wszystkich wspaniałych twórców i wzory zawarte w kołdrze, wymienionych zbiorczo na blogu Alexie, zapoznaj się z tym wyjątkowym projektem i wszystkimi szczegółami, kliknij TUTAJ.

Inspiracja + Projekt

Kiedy przyszedł czas na stworzenie kwadratu, wiedziałem, że chcę stworzyć coś prostego, terapeutycznego i znajomego. Uwielbiam koronkowe ściegi z oczkami i to, jak dodają oddychalności wełnianej sukience takiej jak ta. Użyłam więc tego samego wzoru ściegu z oczkami, co moje Duo Poncho z zeszłego roku!

Uwielbiam wszystkie teksturowane kwadraty na szydełkowanym kocu, a ten prosty kwadrat działa SZYBKO, tworząc subtelny kontrast z gęstszymi szwami wokół niego. Uwielbiam to, że każdy projektant wnosi do tej kołdry coś zupełnie innego i ma ona tak wiele osobowości!

Wymiana przędzy

Zarówno do szydełkowania, jak i robienia na drutach, wszyscy używaliśmy włóczki Wool-Ease firmy Lion Brand, średniej grubości przędzy 4. Jeśli masz alergię na wełnę lub masz inną włóczkę, której chciałbyś użyć, idź na nią! Po prostu użyj dowolnej włóczki czesankowej i pamiętaj o sprawdzeniu grubości. Ten koc może być wykonany w dowolnym kolorze, nawet w wielu kolorach! Chociaż podoba mi się to, że wszystkie kwadraty są równie neutralne, ponieważ dzięki temu ten tradycyjny afgański styl samplera jest naprawdę nowoczesny i elegancki.

pusty

pusty

pusty

PRÓBKA

Przędza

Wełna Lion marki Łatwość
(Waga 4 czesanek, 3 uncje/100 g, 197 jardów/180 m)
Gama kolorystyczna: Naturalny wrzos

Koncepcje

– Szydełko 6 mm, rozmiar J.

-Czarna igła

– Maty i kołki blokujące

Zmierzyć

14 oczek x 10 rzędów = 4 cale wzoru.

Notatki

-Ten model jest częścią trwającego projektu o nazwie Traveling Afghans. Przyjrzyj się pozostałym kwadratom, znajdź linki do wszystkich innych designerskich wzorów i twórz cała kołdra próbnika jest tutaj!

SZYDEŁKO KWADRATOWE Z PODRÓŻY AFGAŃSKIEJ

Rozdział 34

Rząd 1: Rozpoczynając trzeci łańcuch od haka, Hdc w poprzek, drugi łańcuch i obróć <32>.

Rząd 2: HDC w poprzek

Rząd 3: ch 3, 1 hdc st, hdc, *ch 1, 1 rok, hdc; powtórz od * w poprzek, trzeci łańcuch i obróć <16 псн>

Rząd 4: sk 1 hdc st, hdc, *ch 1, sk 1, hdc; powtórz od * w poprzek. Zakończyć ostatnie oczko włóczką Mc, nabrać dwa oczka łańcuszka i obrócić.

Powtarzaj rzędy 1-4, aż ukończysz 24 rzędy.

Zakończ, przeplataj końce.

Kształt twojego kwadratu może być nieco pochylony, ale można go wyprostować za pomocą blokowania. Polecam namoczyć kwadrat w odrobinie detergentu do wełny lub łagodnego detergentu do prania, przymocować go do płytki blokującej (podczas blokowania upewnij się, że ma wymiary 10 x 10 cali!) i pozostawić do wyschnięcia.

Przyszyj kwadrat do reszty koca Traveling Afghans za pomocą ściegu materacowego, aby uzyskać płynne połączenie.

pusty

pusty

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :