FOX DN

Przyjazny dla pieniędzy

Słuchawki Beats Studio Pro zostały specjalnie potraktowane przez Erlinga Haalanda w FC 24 od EA Sports

/
/
/
67 Views

Przez lata należąca do Apple firma Beats wypuszczała słuchawki i wkładki douszne w różnych nowych kolorach, aby odświeżyć je podczas wydłużonego cyklu wydawania produktów. Jednak po raz pierwszy wkracza do świata gier wideo dzięki nowemu partnerstwu z FC 24 firmy EA Sports, tegorocznej odsłony niezwykle popularnej serii piłkarskiej – lub piłki nożnej, jak jest ona znana na całym świecie – która była popularna aż do tego roku. Marka FIFA.

Beats twierdzi, że użytkownicy, którzy kupią FC 24 i zagrają w niego przed 1 listopada, otrzymają status założyciela i nagrody w grze, w tym stały przedmiot Erlinga Haalanda w Ultimate Team, a także specjalną parę cyfrowych okularów z motywem Haalanda. Beats Studio Pro Słuchawki Viking dla Twojej postaci w Volta Football, trybie ulicznym, w którym gracze rywalizują na małych boiskach. Haaland to gwiazdorski napastnik i ambasador marki Beats, grający dla Manchesteru City w angielskiej Premier League. Przerażający Norweg pojawia się na okładce standardowej edycji gry.

Nie mogę powiedzieć, żeby design słuchawek Vikinga wydał mi się aż tak atrakcyjny. To czarno-biały obraz z napisem „Viking” na opasce. Ale może z czasem zobaczymy różne jego wersje, z nieco większą ilością kolorów.

Beats zauważa, że ​​w grudniu w trybie kariery gracza w FC 24 gracze będą mogli kupić wirtualne słuchawki Beats za wypłatę z gry, aby zdobywać punkty osobowości, które poprawiają ich wyniki w grze. „Na późniejszym etapie kariery gracze mogą również zostać Ambasadorami Beats, aby otrzymać dodatkowe wynagrodzenie i korzyści PlayStyles w grach” – mówi Beats, a „w trybie kariery menedżera gracze będą mogli przypisywać zestawy inspirowane Beats do swoich specjalnie zaprojektowanych kluby. “

Niestety nie można kupić fizycznej wersji Haaland Viking Beats Studio Pro. Słuchawki, które wypuściły na rynek w lipcu, są dostępne w kolorach brązowym, czarnym, granatowym i piaskowcowym. Sprzedają za 350 dolarów, ale były niedawno w sprzedaży na Amazon z okazji październikowego Prime Day za 180 USD (szukaj tej samej oferty, gdy Czarny Piątek nadejdzie w przyszłym miesiącu). Przeczytaj nasze Recenzja Beats Studio Pro tutaj.

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :