FOX DN

Przyjazny dla pieniędzy

Nawet moje nastolatki będą grać ze mną w tę grę karcianą i jest to oferta z okazji Czarnego Piątku.

/
/
/
63 Views

Czy ktoś jeszcze pamięta rodzinny wieczór gier? Czy mogą powiedzieć o tym moim nastolatkom? Ponieważ moje dzieci są już na tyle duże, że mogą korzystać z Internetu i gier wideo, nakłonienie ich do tego, aby usiadły przy stole do gier planszowych, stało się znacznie trudniejsze.

Ta historia jest częścią Dzień AmazonaPrzewodnik CNET zawierający wszystko, co musisz wiedzieć i jak znaleźć najlepsze oferty.

Jeśli jednak desperacko chcę grać bez ekranu, istnieje jedna opcja, która prawie zawsze działa. Jeśli szukasz opcji rozrywki offline dla swojej rodziny, rozważ to Idealny wilkołak jednej nocy. W tej chwili możesz go kupić za jedyne 20 USD na Amazon lub 20% zniżki od ceny katalogowej wynoszącej 25 USD.

Ta gra polegająca na dedukcji społecznej ma niski próg wejścia, a gracze mogą wnosić do rozgrywki tyle, ile chcą. Dyskusje w grze często mogą prowadzić do dobrej zabawy, niezależnie od tego, czy gracze mają 10 lat, czy 80.

Będziesz potrzebować co najmniej trzech graczy do One Night Ultimate Werewolf, a do 10 osób może z łatwością grać, chociaż gra działa najlepiej w przypadku sześciu lub siedmiu osób. Na początku gry każdy gracz wybiera kartę ze środka i zachowuje ją w tajemnicy. Do wyboru są dwie karty wilkołaków, a także karty wieśniaków pełniących różne role, takie jak Widzący, Złodziej i Rozrabiaka. Wszyscy gracze posiadający karty wieśniaków starają się zidentyfikować wilkołaki, a wilkołaki starają się uniknąć wykrycia.

Duży zwrot akcji? Podczas „nocy” niektórzy gracze mogą podjąć działania, które zmienią karty innych graczy, a tym samym role, tj. gracz, który zaczyna jako wilkołak, może zostać wieśniakiem i odwrotnie. Gdy gracze określą swoje role i ułożą przed sobą karty zakryte, nadchodzi „noc” i wszyscy muszą zamknąć oczy.

smartfon wyświetlający aplikację One Night Ultimate Werewolf, umieszczony pomiędzy kilkoma zakrytymi kartami One Night Ultimate Werewolf smartfon wyświetlający aplikację One Night Ultimate Werewolf, umieszczony pomiędzy kilkoma zakrytymi kartami One Night Ultimate Werewolf

Aplikacja mobilna obsługuje grę, eliminując potrzebę obecności moderatora.

Amazonka

W nocy gracze wykonują swoje akcje według określonego scenariusza, w zależności od tego, jakie role pełnią. Na przykład wilkołaki jako pierwsze otwierają oczy i rozpoznają się. Gdy zamkną oczy, Widzący budzi się jako następny i może spojrzeć na kartę innego gracza. Kiedy tura Widzącego dobiegnie końca, Złodziej otwiera oczy i wymienia swoją kartę z innym graczem. (Niektóre postacie, takie jak starzy, dobrzy wieśniacy, nie podejmują żadnych akcji w nocy.)

Scenariusz każdego wieczoru może przeczytać ludzki gracz lub (oczywiście) jest tego więcej Aplikacja mobilna przeczyta ci scenariusz.

Gdy gracze wykonają wszystkie swoje czynności, noc dobiegnie końca i wszyscy otworzą oczy. Następnie gracze otwarcie dyskutują, którzy gracze są wilkołakami. Możesz rozmawiać o swojej mapie i działaniach, które wykonałeś w nocy, ile chcesz. Żaden gracz nie jest zobowiązany do dobrowolnego podawania jakichkolwiek informacji.

Na koniec dyskusji (która może trwać dowolnie długo) głosowanie decyduje, który gracz zostanie zabity za bycie wilkołakiem. Każdy gracz wskazuje jednocześnie na innego gracza (lub siebie), a gracz z największą liczbą głosów ginie.

Jeśli tą osobą był wilkołak, wygrywają wieśniacy. Jeśli tą osobą był wieśniak, wilkołaki wygrywają. Zmiana drużyn w każdej rundzie oraz brak systemu punktacji czyni grę atrakcyjną dla graczy, którzy nie lubią rywalizacji.

Blef to klucz do sukcesu wilkołaków, co może być problemem dla młodszych graczy, którzy jeszcze nie nauczyli się, że kłamstwo jest dopuszczalne w niektórych grach, ale uwierzcie mi, szybko to zrozumieją. Przyjemność wynikająca z oszukiwania innych graczy i zamieszanie, jakie powoduje, może być potężną emocją, często prowadzącą do bardzo humorystycznych dyskusji.

Jeśli szukasz ciekawej gry karcianej, w którą może grać cała rodzina w każdym wieku, wypróbuj One Night Ultimate Werewolf.

Październikowy dzień Amazona 2023

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :