FOX DN

Przyjazny dla pieniędzy

Najlepsze oferty Dungeons & Dragons: przeszukaj skrzynię, aby zaoszczędzić

/
/
/
15 Views
45 dolarów na Amazonie
Planescape: Adventures in the Multiverse wyświetlany jest na niebieskim tle. Planescape: Adventures in the Multiverse wyświetlany jest na niebieskim tle.

Planescape: Przygody w wieloświecie: 45 dolarów.

Zaoszczędź 40 dolarów

Lochy i Smoki to niezwykle popularna gra, która z każdym rokiem rośnie. Mimo że w czasach nowożytnych istnieją narzędzia online do gry Dungeons & Dragons, wielu graczy nadal lubi tradycyjne stołowe gry RPG. Niezależnie od tego, w co grasz, istnieje wiele książek, kart, zestawów i innych materiałów D&D, które mogą poprawić Twoje wrażenia z gry. Wiele z tych akcesoriów D&D może być drogich, ale przeszukaliśmy Internet, aby zebrać wszystkie najlepsze oferty w jednym miejscu, dzięki czemu możesz robić zakupy taniej.

Poniżej znajdziesz mnóstwo ofert na książki i akcesoria do Twojej kampanii Dungeons & Dragons, ale oferty te przychodzą i odchodzą, więc miej oko na wszystkie najnowsze oferty.

Najlepsze oferty Dungeons & Dragons już teraz

WotC/CNET.com/

Podręcznik Gracza to nasza ulubiona książka dla początkujących, ponieważ w zasadzie zawiera podstawowe zasady, podstawowe zaklęcia i sposoby rozpoczynania kampanii. Pomaga w stworzeniu postaci i zawiera sekcję dla mistrzów gry – a obecnie jest przeceniona o 48%.

RADOŚĆ

Dobry zestaw kostek to inwestycja w przyszłość Twojego komputera stacjonarnego. Okej, może to nie do końca prawda, ale posiadanie fajnych mięśni brzucha jest świetne. Te metalowe kostki mogą nie być przeznaczone do codziennego użytku, ale jeśli czeka Cię wielka bitwa z bossem i potrzebujesz mocnych ciosów, są to kostki dla Ciebie.

WotC/CNET.com/

Ta podstawowa instrukcja zawiera ponad 150 gotowych do gry potworów, w tym gobliny, smoki i nie tylko. Zarówno początkujący, jak i doświadczeni Mistrzowie Podziemi mogą znaleźć ponad 400 bloków statystyk ze wszystkimi informacjami potrzebnymi do toczenia bitew i ułatwiania budowania świata, a gracze mogą dowiedzieć się więcej o wrogach, których mogą spotkać podczas kampanii. Można go teraz zdobyć za mniej niż 30 dolarów.

WotC/CNET.com/

Jasne, możesz mieć Księgę Potworów z powyższej wyprzedaży, ale przeglądanie każdego potwora w celu znalezienia tego, którego używasz w walce, może być powolne. Te karty pozwalają ci umieścić wybrane potwory za ekranem MG, dzięki czemu możesz łatwo śledzić ich statystyki, odporności i punkty wytrzymałości.

Dungeons and Dragons /CNET.com/

Za jedyne 35 dolarów kreatywni gracze, którzy chcą stworzyć świat dla innych graczy, mogą otrzymać tę książkę zawierającą mnóstwo wskazówek na temat budowania świata, magicznych przedmiotów, zaklęć, spotkań równoważących i nie tylko.

WotC/CNET.com/

Ta kolekcja pomoże ci poruszać się po grze w Planach, oferując książkę pełną nowych zasad i najlepszych praktyk, książkę zawierającą szczegółowe informacje na temat wielu stworzeń, które prawdopodobnie spotkasz, gdy oddalisz się zbyt daleko od domu, oraz książkę kampanii. z fascynującą historią, która pomoże nakreślić szerszy zestaw światów do odkrycia, a także niektórymi narzędziami, które DM uzna za szczególnie przydatne.

WotC/CNET.com/

Jeśli szukasz kampanii kosmicznej, to jest Twoja kolekcja. Zestaw ten zawiera książkę przygodową, książkę z sceneriami, księgę potworów, mapę plakatową i ekran DM. Ten zestaw zawiera wszystko, czego potrzebujesz do prowadzenia kampanii w gwiezdnych światach Wild Space i Astral Sea, a także narzędzia dla graczy, którzy chcą stworzyć postacie z tych światów.

Aby zbudować planszę D&D z miniaturami i innymi figurkami, skorzystaj z naszych najlepszych drukarek 3D, aby zachować trochę gotówki w kieszeni.

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :