FOX DN

Przyjazny dla pieniędzy

Najlepsze akcesoria Dungeons & Dragons na wieczór gier

/
/
/
14 Views
20 dolarów na Amazonie
Cały obraz wypełniony kolorowymi kostkami

Najlepszy zestaw startowy do gry w kości

Funt-o-kostka szachowa

Pokaż szczegóły

19 dolarów w notatkach terenowych
Notatnik z pionkami D&D i kostkami pod spodem.

Najlepszy sposób na zorganizowanie wieczoru gier

Piąta edycja magazynów gamingowych

Pokaż szczegóły

170 dolarów na Amazonie
Miniatura czarownicy D&D z różowej żywicy

Najlepsza drukarka 3D do miniatur D&D

Elegu Mars 3

Pokaż szczegóły

30 dolarów na Amazonie
Małe miniatury otoczone pierścieniami statusu w jaskrawych kolorach. Małe miniatury otoczone pierścieniami statusu w jaskrawych kolorach.

Najlepszy sposób na śledzenie warunków

Stan pierścieni

Pokaż szczegóły

80 dolarów na Amazonie
Czarne etui z kostkami i mini zabawkami w środku. Czarne etui z kostkami i mini zabawkami w środku.

Najlepszy sposób na przechowywanie karty postaci

Folder portfolio D&D

Pokaż szczegóły

Dungeons & Dragons, znane na całym świecie jako D&D, to najsłynniejsza i najbardziej lubiana gra RPG dostępna obecnie na rynku. Przez prawie 50 lat ludzie gromadzili się wokół stołu i wymyślali historie o magii, potworach i odwadze, rzucając błyszczącymi matematycznymi kamieniami (kośćmi), aby zadecydować o losie swojej grupy poszukiwaczy przygód.

Piąta edycja D&D mówi nam, że można w nią grać wyłącznie w „teatrze umysłu”, korzystając wyłącznie z najlepszych książek o D&D i kilku kości, ale jeśli spędziłeś trochę czasu grając w tę grę, zdasz sobie sprawę, że przyjemność z gry jest wzbogacone o ciekawe dodatki. Nie wszystkie wymienione tutaj produkty są absolutnie niezbędne do gry, ale w ciągu 30 lat rzucania zaklęć stwierdziłem, że są to najlepsze akcesoria, jakie można mieć pod ręką.

Jaki jest najlepszy dodatek D&D?

Niektórzy uważają, że do gry w Dungeons & Dragons potrzebny jest tylko jeden zestaw kości. Ci ludzie są w błędzie i być może trochę szaleni. Kości nigdy nie jest za dużo i na szczęście są tysiące kości do wyboru. Szukasz swojego pierwszy zestaw wielościennych kości za mniej niż 10 dolarów lub gigantyczny worek kości Kości są najlepszym dodatkiem, jaki możesz mieć na swoim stole do gry, aby wszyscy Twoi gracze mogli je pożyczać.

Najlepsze akcesoria do Dungeons & Dragons

Chessex produkuje akcesoria D&D od długiego czasu, a Pound ‘o’ Dice to prawdopodobnie jego najlepsza oferta. Za jedyne 20 dolców możesz zdobyć 100 kostek na początek swojej kolekcji. Chociaż są to sekundy fabryczne i nie są dostępne w pełnych zestawach kolorystycznych, świetnie nadają się do użycia w każdej grze, szczególnie w tej cenie.
Jeśli szukasz czegoś bardziej wyrafinowanego, zawsze możesz spróbować Kości Wiz Wonder Cupzestaw 35 kostek (siedem zestawów po pięć), w skład którego wchodzi shaker do kostek i próbne pudełko.

D&D Beyond to aplikacja towarzysząca do gry w świecie fizycznym i nasz najlepszy wybór najlepszych narzędzi online do D&D. Tutaj możesz stworzyć maksymalnie sześć postaci do gier z piątej edycji i kupić cyfrowe kopie swoich ulubionych książek towarzyszących. Możesz także uzyskać bezpłatny dostęp do większości podstawowych zasad i zaklęć, które pomogą Ci rozpocząć grę.

Jeśli chcesz ulepszyć swoją grę, istnieje również kilka poziomów subskrypcji. Poziom Master — 5 USD miesięcznie (30 USD za sześć miesięcy lub 55 USD rocznie) umożliwia udostępnianie funkcji z książek źródłowych i książek przygodowych całej grupie, zamiast wymagać od wszystkich kupowania własnej kopii, co zalecamy na tym poziomie.

Jeśli jesteś typem gracza D&D, który lubi pisać głębokie historie, robi dokładne notatki podczas każdej sesji i lubi dobrze zorganizowaną listę postaci, Field Notes 5E zostało stworzone specjalnie dla Ciebie. Te małe notesy mają wszystko, co sprawia, że ​​zwykły dziennik z notatkami terenowymi jest świetny dzięki swojej prostej, ale przenośnej konstrukcji, a także dodatkowym arkuszom znaków i dedykowanym stronom na ekwipunek i notatki, które można przechowywać jako pojedynczy dziennik kampanii.

Jako osoba, która gra w wiele gier z różnymi grupami znajomych, uważam, że te dzienniki są bardzo pomocne w utrzymaniu porządku mojej postaci. Istnieje nawet magazyn dla mistrzów gry z dodatkowymi informacjami, które również ułatwiają zarządzanie grą.

Teatr Umysłu to fajna koncepcja, ale trudno ją sprzedać, gdy twoje zaklęcia wymagają dokładnej wiedzy, jak daleko w stopach znajduje się cel w danym kierunku. Posiadanie dobrej maty bojowej może znacznie ułatwić wizualizację przebiegu bitwy lub układu miasta. Zestaw zawiera kilka kart obrazkowych umożliwiających lepsze zaprojektowanie sceny oraz kilka przydatnych klipsów zapobiegających przesuwaniu się maty. Zawiera również markery suchościeralne, dzięki którym można po nim rysować.
Zestaw zawiera trzy karty, każda ze sceną lub pustym miejscem po każdej stronie, a także siatkę ułatwiającą zmierzenie odległości 1,5 metra między postaciami.

Każda drukarka 3D z żywicy zapewni Ci świetne miniatury do gry D&D. Szczegóły są fantastyczne, a wydrukowanie od sześciu do ośmiu miniatur jednocześnie zajmuje bardzo mało czasu. Jeżeli nie wiecie gdzie znaleźć modele to polecam Strona Patreona MZ4250 gdzie już za 1 dolara miesięcznie możesz uzyskać dostęp do setek miniplików do wydrukowania w 3D, a jeśli chcesz czegoś bardziej niestandardowego, możesz wypróbować Hero Forge, minigenerator online. Hero Forge umożliwia zakup fizycznych miniatur lub wydrukowanie plików STL dla siebie.

Jeśli chcesz stworzyć większe dekoracje, sprawdź nasze najlepsze drukarki 3D, aby uzyskać jeszcze więcej opcji.

Gdy osiągniesz późniejsze poziomy kampanii, sytuacja twoich postaci i potworów zacznie nabierać kształtu. Sen, ślepota i „pieczenie” to tylko niektóre ze schorzeń, które mogą występować regularnie. Te oznaczone kolorami pierścienie są umieszczone wokół standardowego ministojaka i ułatwiają sprawdzenie, na jaką chorobę cierpi dana postać.
Bardzo podoba mi się ten konkretny zestaw, ponieważ zawiera puste pierścienie i biały marker, dzięki czemu możesz tworzyć własne warunki, a na pudełku znajduje się klucz chrominancji, dzięki któremu możesz szybko zobaczyć, jaki jest każdy stan. Jest to szczególnie przydatne w przypadku układania pierścieni jeden na drugim.

Jeśli Twoje gry są bardziej tradycyjne i nie używasz zbyt wiele D&D, możesz potrzebować walizki, którą możesz zabrać do domu swojego MG. W tej schludnej biblioteczce zmieści się Twoje kostki, minigracze, Podręcznik Gracza i karta postaci. Schowek na karty postaci jest szczególnie przydatny, ponieważ ma przezroczystą plastikową pokrywę, którą można opisać markerem suchościeralnym. Ułatwia to oznaczanie tymczasowych strat punktów wytrzymałości i innych nietrwałych warunków.

Masz pytania? Mamy odpowiedzi.

Gra w D&D może być wymagająca i prawdopodobnie znajdziesz w niej mnóstwo książek, kości i innych akcesoriów. Jednak na początek będziesz potrzebować sześciu następujących rzeczy:

  • Karta postaci ze strony internetowej D&D
  • Ołówek (ołówek, nie długopis, ponieważ będziesz musiał zmienić swoje statystyki)
  • Zestaw kostek wielościennych o 4, 6, 8, 10, 12 i 20 bokach.
  • Przynajmniej pewne zasady. Oferujemy pakiet startowyD&D Poza zasadami lub Podręcznik gracza.
  • Pomysł na to, w jaką grę chcesz zagrać.
  • Grupa znajomych, którzy też chcą pograć.

Mając tylko te rzeczy, możesz zacząć grać w D&D i najprawdopodobniej dobrze się bawić.

To nie jest obowiązkowe. Wszystko, czego potrzebujesz jako gracz, to to, co wymieniono powyżej. Lub, jeśli jesteś mistrzem gry, możesz płacić 5 dolarów miesięcznie za D&D, a Twoi gracze będą mogli dzielić się książkami za darmo, co czyni tę propozycję jeszcze tańszą. Większość D&D dzieje się w umyśle, a kośćmi rzuca się na wszelki wypadek. Może być tak przyjazny dla budżetu, jak chcesz.

Większość gier D&D dzieli się na dwa typy: kampanie i sesje. Sesja trwa zwykle od 2 do 8 godzin, w zależności od harmonogramu wszystkich uczestników i jest normalnym objawem gry. Kampania to zbiór kilku połączonych ze sobą sesji. Kiedy Twoja historia dobiegnie końca, kampania się zakończy i nadejdzie czas, aby rozpocząć nową.

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :