FOX DN

Przyjazny dla pieniędzy

Łatwy wzór na kapcie na drutach (proste druty, gruba włóczka).

/
/
/
89 Views

Bardzo prosty wzór pantofli, wykonany na drutach z grubej przędzy i prostych drutów, filcowany dla dodatkowego ciepła i trwałości.

Czy zawsze masz zimne stopy? A może często gościsz w swoim domu? Cóż, jestem pewien, że pokochasz ten prosty wzór pantofla z dzianiny. rozwinąłem prosty wzór, który sprawdza się na prostych drutach – idealny dla początkujących! Po bardzo prostym zszyciu wrzucasz je do pralki, aby je zafilcować.

kapcie z dzianiny o różnych rozmiarach, widok z góry

Filcowanie nadaje tkaninie większą odporność na zużycie i wytrzymałość. Dodatkowo jest znacznie cieplejsza i umożliwia wykonanie na drutach grubszej włóczki. W końcu w przyszłości nie zobaczysz żadnych szwów. A jeśli popełniliście tu i tam mały błąd, nie martwcie się, po filcowaniu też nie będą one widoczne.

(Lub pobierz go na Ravelry)

W zestawie plik wzoru PDF 12 ilustrowanych stron i szczegółowe instrukcje krok po kroku. dla początkujących. Dostępny jest nawet samouczek wideo, który pomoże Ci robić na drutach. Oczywiście został on starannie zredagowany i przetestowany dla Twojej wygody.

Kapcie dziergane po filcowaniu w różnych rozmiarach.

Chociaż istnieje Zalecenia dotyczące rozmiaru w zestawie (S, M, L i małe dzieci), skupiamy się na pokazaniu, jak samodzielnie obliczyć rozmiar. Dlaczego? Filcowanie jest bardzo trudne do przewidzenia. W zależności od przędzy, napięcia dziania i pralki tkanina może skurczyć się od 20 do 40 procent.

kapcie robione na drutach tuż przed filcowaniem na stole z grubymi skrawkami włóczki z tyłu

Ponieważ nawet najbardziej skomplikowany wzór nie będzie w stanie uwzględnić tych zmiennych, przepis to jedyny sposób na zrobienie kapci na drutach, które rzeczywiście będą pasować. I nie bój się Przeprowadzę Cię przez ten proces krok po kroku. i wystarczy to zrobić tylko raz! W nagrodę otrzymasz wyjątkowe kapcie w wybranym przez Ciebie rozmiarze i kolorze. Jakie to jest świetne?

Materiały potrzebne do wymodelowania kapci.

Notatka. Otrzymuję niewielką prowizję za zakupy dokonane za pośrednictwem linków w tym artykule.

niezbędne materiały.  Ten wzór dzianych kapci jest ułożony na stole.

Wzór zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące obliczania rzutu dla Twojego rozmiaru – niezależnie od tego, jakiej włóczki planujesz użyć. Dzięki temu można użyć dowolnej przędzy z czystej wełny jagnięcej, która nie została poddana superpraniu i nie była zbyt mocno przędziona (tzn. lepiej jest użyć pojedynczej włóczki niż 6-warstwowej).

Techniki dziewiarskie

ktoś robi na drutach kapcie z grubej niebieskiej i żółtej przędzy

Stopień trudności: początkujący pełen przygód
Czas: ~6 godzin dla pary

Za pomocą tego wzoru pantofla próbowałem znaleźć równowaga pomiędzy łatwym dostępem dla początkujących a przemyślanym projektem, który nadal zadowoli bardziej zaawansowane dziewiarki.. Wszystko jest równomiernie przerobione, a następnie zszyte. Nie da się jednak pięknie uformować podbicia i pięty bez bardziej skomplikowanych wzrostów i spadków. Jednakże dla wszystkich tych technik dostępne są lekcje poklatkowe.

dziane kapcie z gorącymi igłami przed zszyciem

Ponownie istnieje samouczek wideo, który możesz wykonać, aby zrobić na drutach. Film trwa godzinę i poprowadzi Cię przez wszystkie ważne kroki robiąc na drutach te kapcie.

Mnie osobiście uszycie jednego pantofla z tej grubej włóczki zajmuje około 2,5 godziny. Jest to więc dość szybki projekt, który z łatwością mogę ukończyć w weekend. Filcowanie zajmuje trochę więcej czasu, a suszenie gotowego projektu powinno zająć około jednego dnia, ale te zadania wymagają od ciebie niewielkiej lub żadnej uwagi.

dwa niebieskie filcowe pantofle z czerwonym mankietem

Dzianinowe kapcie mogą być świetny prezent – zwłaszcza jeśli wykorzystujesz haft, aby dodać imię odbiorcy lub ulubiony motyw. Podczas opracowywania tego szablonu Zrobiłam na drutach sporo części zamiennych dla gości. cieszyć się podczas pobytu. Uważam, że dodaje to osobistego charakteru i sprawia, że ​​ludzie nie tylko czują się jak w domu, ale także są doceniani.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące wzoru pantofla z dzianiny, zostaw komentarz poniżej.

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :