FOX DN

Przyjazny dla pieniędzy

Koncepcja projektu Esther prezentuje nowe wibracje Razera

/
/
/
68 Views

Nigdy nie byłem wielkim fanem Razera. HyperSense technologia dotykowa; wibracje nigdy nie wydawały się zgodne z moimi oczekiwaniami i były wbudowane tylko w zestawy słuchawkowe, co nie miało dla mnie większego sensu z percepcyjnego punktu widzenia. Teraz firma zastępuje je nową generacją wibracji, którą nazywa Sensa HD Haptics; Project Esther, opcjonalna poduszka do fotela gamingowego zaprezentowana na targach CES, to pierwsza demonstracja nowej technologii Razera. Interhaptyka w 2022 r.

Podkładka pod krzesło ma o wiele większy sens niż zestaw słuchawkowy, chociaż można ją zintegrować z różnymi typami produktów dzięki pełnemu pakietowi programistycznemu, który pozwala twórcom gier kontrolować kierunkowość, mieszaną intensywność w zależności od lokalizacji oraz możliwość integracji na różnych urządzeniach. dla skoordynowanych wrażeń. Oprócz wsparcia w grze, oprogramowanie może na bieżąco konwertować dźwięk na sygnały dotykowe, co, miejmy nadzieję, jest lepsze niż kiedykolwiek zrobił to HyperSense.

Razer-Project-ester-3 Razer-Project-ester-3

Przód i tył poduszki.

Razer/CNET.com/

„HD” odzwierciedla szeroki zakres częstotliwości, który obsługuje, co teoretycznie mogłoby zapewnić dokładniejsze wrażenia; Konstrukcja Esther ma 16 siłowników rozmieszczonych wokół podkładki, które zaprojektowano tak, aby zapewnić lepsze wyczucie kierunku, odległości i lokalizacji.

Ta implementacja wydaje się znacznie bardziej dojrzała i opłacalna komercyjnie niż wiele poprzednich koncepcji Razera CES, przynajmniej ze względu na brak ceny, co jest jednym z dużych problemów, z którymi zwykle boryka się firma. W tym przypadku podkładka jest przypinana do krzesła, a nie tylko do krzeseł Razera, co robi dużą różnicę i działa w połączeniu z Razer HyperSpeed ​​​​Wireless. Przewodowy byłby po prostu… nie.

razer-project-esther-on-enki-pro razer-project-esther-on-enki-pro

Poduszka mocowana jest do krzesła Razer Enki Pro.

Razer

Wiele będzie zależeć od materiałów, ponieważ trwałość i wygoda są oczywiście kluczowymi czynnikami, pod warunkiem, że technologia będzie dobrze działać. Ponieważ jest to wciąż koncepcja, Razer nie ujawnił cen, dostępności ani nawet innych produktów, w których może pojawić się Sensa HD.

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :