Donanım

Arkadaşlarınıza Ücretsiz Xbox Game Pass Deneme Süresi Hediye Edin!

Oyun dünyasının en büyük abonelik sistemi haline gelen Xbox Game Pass, 120 milyondan fazla aktif kullanıcı sayısı ile her geçen gün daha da popüler hale geliyor. Microsoft tarafından sunulan bu abonelik sistemi, oyunculara binlerce oyunu sınırsızca oynama imkanı sunuyor. Hem Xbox Game Pass Ultimate hem de Xbox PC Game Pass aboneleri, şimdi yeni bir kampanya ile karşı karşıya.

Xbox Game Pass, yeni kampanyası ile abonelerine arkadaşlarına hediye kullanım gönderme imkanı sunuyor. Kampanya kapsamında Xbox Game Pass Ultimate ve Xbox PC Game Pass aboneleri, arkadaşlarına 14 günlük Xbox PC Game Pass deneme süresi hediye edebilecekler. Bu hediye kullanımı, abonenin arkadaşına özel bir bağlantı göndermesi ile gerçekleştirilebilecek.

Kampanya Detayları

Xbox Game Pass kampanyası, abonelere arkadaşlarına hediye kullanımı gönderme imkanı sunuyor. Bu kampanya kapsamında aboneler, arkadaşlarına 14 günlük Xbox PC Game Pass deneme süresi hediye edebilecekler. Bu hediye kullanımı, abonenin arkadaşına özel bir bağlantı göndermesi ile gerçekleştirilebilecek.

Kampanyada en önemli şart, arkadaşların yeni abone olması ve daha önce ücretsiz deneme kullanmamış olmasıdır. Ayrıca, aboneler kampanya ile en fazla 5 arkadaşlarına hediye kullanımı gönderebilecekler.

Hediye Kullanımının Avantajları

Xbox Game Pass aboneleri, arkadaşlarına hediye kullanımı göndererek birçok avantaj elde edebilecekler. Hediye kullanımı ile arkadaşlar, Xbox PC Game Pass deneme sürümünü ücretsiz olarak deneyebilecekler. Deneme sürümü ile birlikte, arkadaşlar tüm PC Game Pass avantajlarını kullanma imkanı bulacaklar. Ayrıca, kampanya kapsamında EA Play, Riot Games hesabı bağlama gibi ekstralar da mevcut.

Hediye Kullanımı Nasıl Gönderilir?

Xbox Game Pass aboneleri, hediye kullanımı göndermek için Xbox Windows uygulamasına girerek PC Game Pass hediye et menüsünden link paylaşımı yapabilirler. Aboneler, hediye kullanımı göndermek istedikleri arkadaşlarının e-posta adreslerini girmeleri gerekiyor. Daha sonra aboneler, arkadaşlarına özel bir bağlantı göndererek hediye kullanımını aktif hale getirebilirler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu