FOX DN

Przyjazny dla pieniędzy

50. rocznica Dungeons & Dragons: ​​Sprawdź wszystko, co do tej pory ogłoszono

/
/
/
15 Views
Zobacz to na Converse
Para biało-czerwonych tenisówek Converse z kostkami D&D na pudełku z makietami.

Buty, spodenki i nie tylko z logo D&D

Crossover Converse Dungeons & Dragons

Pokaż szczegóły

60 dolarów na Amazonie
Okładka książki Vekno z kostką do gry rozmazanym tłem

Zamów w przedsprzedaży swoją najnowszą przygodę

Vecna: Oko Zniszczenia

Pokaż szczegóły

Lego za 360 dolarów
Dom Lego ze smokiem Lego na górze na rozmytym tle kości

Dostępne w przedsprzedaży

Dungeons and Dragons: Opowieść o Czerwonym Smoku

Pokaż szczegóły

Lochy i Smoki miał cholernie dobre kilka lat dzięki sukcesowi filmu Honor Among Thieves, gry wideo fantasy Baldur’s Gate 3 i wciąż popularnego Stranger Things. Więcej osób niż kiedykolwiek wcześniej zaczyna przygodę z Dungeons & Dragons, a wydawca Wizards of the Coast chce to wykorzystać, wprowadzając mnóstwo nowych produktów i rozszerzeń, które zostaną wydane z okazji 50. rocznicy powstania gry.

Piątka przyjaciół siedzących wokół zestawu LEGO Dragon. Piątka przyjaciół siedzących wokół zestawu LEGO Dragon.

klocki Lego

Uważnie śledzimy wszystkie wiadomości dotyczące Dungeons & Dragons i zebraliśmy tutaj najnowsze ogłoszenia. Od najnowszych zestawów Lego po zupełnie nowe książki przygodowe, Jest coś dla każdego. Będziemy aktualizować ten artykuł, gdy w ciągu najbliższych kilku dni na Gary-Conie zostaną ogłoszone jakiekolwiek nowe informacje.

Converse zawsze dobrze wypuszczał produkty typu crossover i nie jest to wyjątkiem. Chuck 70 nie tylko wyglądają niesamowicie, ale Converse dodaje także wybrane jego zdjęcia do swojego oprogramowania Custom By Me w USA. Oznacza to, że będziesz mógł stworzyć własne tenisówki D&D, gdy będą dostępne 11 kwietnia.

Converse ogłosił także nie tylko buty, ale także inną odzież, więc możesz nosić buty, szorty i t-shirty, a wszystko to z pięknymi grafikami autorstwa zespołu D&D. Aha, i zrobić imitację pudełka na buty? To wspaniały akcent.

Finałowy sezon Stranger Things tuż za rogiem. Nadszedł czas, aby rozpocząć nową przygodę z udziałem ulubionego przez wszystkich licza, Vecny. Ta przygoda nie jest dla osób o słabym sercu, ponieważ zaczyna się na poziomie 10 i może prowadzić do poziomu 20. Z punktu widzenia gry wideo Vecna: Eye of Ruin to zawartość końcowa, zaprojektowana tak, aby stanowiła jak największe wyzwanie i pozwalała na zabawę, aby osiągnąć szczyt gry.

Nie wiemy zbyt wiele o tej historii, ale wiemy, że poprowadzi nas ona przez wszystkie oficjalne uniwersa D&D, w tym Eberron, Dragonlance, Planescape i wiele innych. Czy to nasza szansa na pokonanie Vecny raz na zawsze? Zamów w przedsprzedaży i przekonaj się.

Co zaskakujące, nie powstał jeszcze oficjalny zestaw Lego z motywem D&D. We wtorek firma Lego ogłosiła wprowadzenie zestawu o nazwie Tale of the Red Dragon, składającego się z 3745 elementów, który zawiera smoka i kilka minifigurek zaprojektowanych specjalnie na potrzeby zajęć D&D. Jest nawet Beholder, mój ulubiony potwór w D&D.
Zestaw ukaże się 4 kwietnia, a zamówienia w przedsprzedaży można już składać. Lego transmituje także jednorazową przygodę D&D 6 kwietnia, co zbiega się z premierą. Przygodę będzie można pobrać wkrótce po emisji, dzięki czemu będzie można grać z przyjaciółmi i rodziną.

Wraz z nowymi ogłoszeniami wydawnictwo Wizard of the Coast ogłosiło wyprzedaż swoich najpopularniejszych pakietów książek. Pakiety te obejmują kopię fizyczną i cyfrową, której można używać w D&D Beyond, jednym z najlepszych narzędzi online dla Dungeons & Dragons. Niezależnie od tego, czy gracie razem w tym samym pokoju, czy na różnych kontynentach, możesz dużo zaoszczędzić, łącząc się teraz.

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :